Groep 7/8

  • Ronde 1: 9:00
  • Ronde 2: 9:10
  • Ronde 3: 9:20
  • Ronde 4: 9:30
  • Ronde 5: 9:40
  • Ronde 6: 9:50
Alle nummers 1 uit de poule gaan door naar de halve finale
Poule1PuntenDSDVDT
1De Zuidwester 12-639
2De Cirkel 13-167
3De Ark 177103
Wedstrijden Poule 1
1De Zuidwester 1 - De Cirkel 11 - 1
2De Zuidwester 1 - De Ark 10 - 4
3De Ark 1 - De Cirkel 12 - 2
4De Cirkel 1 - De Zuidwester 12 - 2
5De Ark 1 - De Zuidwester 12 - 0
6De Cirkel 1 - De Ark 11 - 2

Poule2PuntenDSDVDT
1De Ark 20-11112
2De Wilgenhoek 168113
3De Bavinckschool 147114
4Ter Cleeff 12-437
Wedstrijden Poule 2
1De Ark 2 - De Wilgenhoek 10 - 4
2De Bavinckschool 1 - Ter Cleeff 13 - 0
3De Bavinckschool 1 - De Ark 25 - 0
4De Wilgenhoek 1 - Ter Cleeff 13 - 0
5De Ark 2 - Ter Cleeff 11 - 3
6De Wilgenhoek 1 - De Bavinckschool 14 - 3

Poule3PuntenDSDVDT
1De Zuidwester 24484
2Vrije School Kennmerland 12-145
3Kon. Emmaschool 10-718
4De Hoeksteen 16451
Wedstrijden Poule 3
1De Zuidwester 2 - Vrije School Kennmerland 14 - 2
2Kon. Emmaschool 1 - De Hoeksteen 11 - 2
3Kon. Emmaschool 1 - De Zuidwester 20 - 4
4Vrije School Kennmerland 1 - De Hoeksteen 10 - 1
5De Zuidwester 2 - De Hoeksteen 10 - 2
6Vrije School Kennmerland 1 - Kon. Emmaschool 12 - 0

Poule4PuntenDSDVDT
1De Wilgenhoek 23-134
2De Bavinckschool 21-325
3Veronica 16792
4Kon. Emmaschool 22-336
Wedstrijden Poule 4
1De Wilgenhoek 2 - De Bavinckschool 22 - 0
2Veronica 1 - Kon. Emmaschool 24 - 1
3Veronica 1 - De Wilgenhoek 23 - 0
4De Bavinckschool 2 - Kon. Emmaschool 21 - 1
5De Wilgenhoek 2 - Kon. Emmaschool 21 - 1
6De Bavinckschool 2 - Veronica 11 - 2

Halve Finale

Om 10:10u

H1: Winnaar Poule 1 – Winnaar Poule 4:

De Ark 1 – Veronica 1 : 4 – 1

H2: Winnaar Poule 2 – Winnaar Poule 3:

De Wilgenhoek 1 – Hoeksteen 1: 3 – 1

Finale

Om 10:30u

Winnaar H1 – Winnaar H2:

De Ark 1 – De Wilgenhoek 1: 1 – 5

Verliezer H1 – Verliezer H2:

Veronica 1 – De Hoeksteen 1 : 3 – 1

  1. De Wilgenhoek 1
  2. De Ark 1
  3. Veronica 1
  4. De Hoeksteen 1

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.